• Súťaž
Live stream
Live stream
TV Program
9:13   E-športy Team Liquid - SK Gaming   Counter Strike - SL I-League Live stream
11:00   Hokej Krasnojarsk - Sarov (1.z)   Hokej - muži - VHL Live stream
11:30   Basketbal Južná Kórea - Hong Kong   Basketbal - muži - Kvalifikácia MS 2019-Ázia Live stream
11:45   Futbal Samara - Spartak Moskva(am)   Futbal - muži - Ruský pohár 2.ligy Live streamTracker!
12:00   Basketbal Rain or Shine Elasto Painters - Alaska Aces   Basketbal - muži - Filipínsky pohár Live stream
12:00   Basketbal Sp.Peterburg - Temp Sumz Revda   Basketbal - muži - Ruská Superliga 1.divízia Live stream
12:00   Futbal Tosu - Kobe   Futbal - muži - 1. japonská liga Live streamTracker!
12:03   Tenis Martic Petra - Kužmová Viktoria   Tenis ženy - dvojhra - Budapest-tvrdý povrch Live stream
12:12   Tenis Junaid/Zelenay - Clayton/O'Mara   Tenis muži - štvorhra - Bergamo-tvrdý povrch Live stream
12:25   Bedminton Chittaboina Rahul Yadav - Svendsen Victor   Bedminton muži - dvojhra - Austrian Open Live stream
12:30   Basketbal Čína - N.Zéland   Basketbal - muži - Kvalifikácia MS 2019-Ázia Live stream
12:30   Plážový volejbal Plavins/Tocs - Rumsevicius/Kazdailis   Plážový volejbal - muži - Svetový pohár Kish Island Live stream
12:30   Plážový volejbal Rob.Seidl/Dressler - Winter/Hörl   Plážový volejbal - muži - Svetový pohár Kish Island Live stream
12:45   Bedminton S.Piek/Seinen - Sakuramoto/Takahata   Bedminton ženy - štvorhra - Swiss Open Live stream
12:47   Bedminton Jansen/Nelte - Mikkelsen/Surrow   Bedminton - mix - Swiss Open Live stream
13:00   Basketbal Izrael - V.Británia   Basketbal - muži - Kvalifikácia MS 2019 Európa Live stream
13:00   Hokej Kurgan - Zvezda Čechov (1.z)   Hokej - muži - VHL Live stream
13:20   Tenis Komardina/Stojanovic - Garcia Perez/Stollar   Tenis ženy - štvorhra - Budapest-tvrdý povrch Live stream
13:30   Hokej Kazzinc - Neftekamsk (1.z)   Hokej - muži - VHL Live stream
13:30   Plážový volejbal Ermacora/Pristauz - Walkenhorst/Winter   Plážový volejbal - muži - Svetový pohár Kish Island Live stream
13:30   Plážový volejbal Prudel/Szalankiewicz - Ranghieri/Caminati   Plážový volejbal - muži - Svetový pohár Kish Island Live stream
13:30   Bedminton M.Ellis/Langridge - Lane/Vendy   Bedminton muži - štvorhra - Swiss Open Live stream
13:30   Bedminton G.Stoeva/S.Stoeva - Efler/Konon   Bedminton ženy - štvorhra - Swiss Open Live stream
13:30   E-športy FaZe Clan - Renegades   Counter Strike - SL I-League Live stream
14:00   Futbal Air Force Central - Muangthong   Futbal - muži - 1. thajská liga Live streamTracker!
14:00   Hokej Karaganda - Novokuzneck (1.z)   Hokej - muži - VHL Live stream
14:00   Snooker Ding Junhui - McGill Anthony   Snooker - muži - Grand Prix Live stream
14:00   Snooker White Michael - Selby Mark   Snooker - muži - Grand Prix Live stream
14:00   Tenis Cabeza Candela/Cavalle Reimers - In Albon/Ochsner   Tenis ženy - štvorhra - Palmanova-antuka Live stream
14:00   Tenis Helgesson/Horáčková - Perper/Shinikova   Tenis ženy - štvorhra - Palmanova-antuka Live stream
14:05   Tenis Benneteau Julien - Khachanov Karen   Tenis muži - dvojhra - Marseille-tvrdý povrch Live stream
14:05   Tenis Kasatkina Darya - Muguruza Garbine   Tenis ženy - dvojhra - Dubai-tvrdý povrch Live stream
14:15   Bedminton Wangcharoen Kantaphon - Gurusaidutt R.M.V.   Bedminton muži - dvojhra - Swiss Open Live stream
14:15   Bedminton Zetchiri Linda - Mitani Minatsu   Bedminton ženy - dvojhra - Swiss Open Live stream
14:30   Basketbal India - Jordánsko   Basketbal - muži - Kvalifikácia MS 2019-Ázia Live stream
14:30   Futbal Riga FC - Jaroslavl   Futbal - muži - Ruský pohár 2.ligy Live streamTracker!
14:50   Tenis Barthel Mona - Bonaventure Ysaline   Tenis ženy - dvojhra - Budapest-tvrdý povrch Live stream
14:50   Dostihy Warwick 14:50   Dostihy - Warwick Live stream
15:00   Basketbal Zenit Peterburg - Ural Jekaterinburg   Basketbal - muži - Ruská Superliga 1.divízia Live stream
15:00   Hokej Almetjevsk - Jilin (1.z)   Hokej - muži - VHL Live stream
15:00   Hokej Dynamo St.Peterburg - Molot Perm (1.z)   Hokej - muži - VHL Live stream
15:00   Hokej SKA Karelia - Voskresensk (1.z)   Hokej - muži - VHL Live stream
15:00   Tenis Zopp Jurgen - Pavlásek Adam   Tenis muži - dvojhra - Bergamo-tvrdý povrch Live stream
15:00   Dostihy Exeter 15:00   Dostihy - Exeter Live stream
15:00   Bedminton Kosetskaya Evgeniya - Koch Rohde Natalia   Bedminton ženy - dvojhra - Swiss Open Live stream
15:00   Bedminton Lefel/A.Tran - Birch/Pugh   Bedminton ženy - štvorhra - Swiss Open Live stream
15:00   E-športy Mousesports - G2 Esports   Counter Strike - SL I-League Live stream
15:20   Tenis Berdych Tomáš - Dzumhur Damir   Tenis muži - dvojhra - Marseille-tvrdý povrch Live stream
15:25   Dostihy Warwick 15:25   Dostihy - Warwick Live stream
15:30   Basketbal Senegal - Stredoafrická republika   Basketbal - muži - Kvalifikácia MS 2019 Afrika Live stream

Uvedené časové údaje sú len orientačné. Spoločnosť TIPSPORT SK, a.s. neručí za správnosť a aktuálnosť zobrazovaných informácií (napr. aktuálne skóre alebo hracia doba).

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. | Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. | Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.
Copyright © 2018 TIPSPORT SK, a.s.